Grantus
Parduotuvė > Lietuviški suvenyrai > Žvakės ir kvapai namams > Sojų vaško žvakė "Karalystė"

  Iškilmingas,prabangus,supintas iš karo ir taikos,tikras karališkų paslapčių kvapas(170 g.)

Prekės kodas:
Įvertinimas:
Statusas:
KK-kt-7
Nėra įvertinimo
Yra prekyboje
Kaina: 16.90

 Kvapas pasitinka didingu kipariso ir švelniai salstelėjusių rožių, jazminų, švitrūno bei cinamono akordu. Puošnumo ir prabangos jam suteikia į gotikinių katedrų kupolus kylantys smilkalų dūmai, apie galią ir valdžią byloja agarmedis ir kedras. Galiausiai visą kompoziciją užbaigia iškalbingos muskuso, ambros, vanilės bei gauruotojo švitrūno natos.

Apvaliame metaliniame indelyje, 100% medvilniniu dagčiu kvepianti  žvakė neskleidžia dūmų, yra netoksiška.  Ji dega iki 20 valandų. 
Naudojimas: žvakė geriausiai degs ir jos ilgiau užteks, kai vienu metu ją deginsite ne trumpiau nei valandą, - vaško paviršiaus plotas tirps tolygiai. Patarimas: aromatui sustiprinti naudokite kartu su kvapniosiomis KARALYSTĖ lazdelėmis.
Dėmesio: Nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Nenaudokite žvakės šalia greitai užsidegančių daiktų ir medžiagų. Pakartotinai uždegdami patrumpinkitežvakės dagtį iki 5 mm. Nejudinkite žvakės indelio jei jame dar yra skystas ir karštas vaškas. Naudokite žvakes vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.
Medžiaga: Vaškas
Kilmės šalis: Lietuva
Vardas Pavardė *
El. paštas *
Klausimas *Saugos kodas *


Dėl didmeninės prekybos kainų kreiptis el. paštu pardavimai@grantus.lt arba telefonu +37060772827