Grantus

Miela veido išraiška, puošnūs rūbeliai ir pavydėtina elegancija – tai savybės, kurias įkūnija kolekcinės lėlės. Pažadindamos šiltus prisiminimus apie vaikystę, visada besišypsančios fėjos išsiskiria atidžiai parinktomis detalėmis ir individualia išvaizda, todėl kiekviena nauja princesė papuoš jūsų unikalią kolekciją.

Šios mažos grožybės reikalauja daug kruopštaus ir sudėtingo darbo, o gamybai pasirenkamos medžiagos dažniausiai būna porcelianas ir vinilas. Kiekviena lėlytė sukels vis kitas geras emocijas, o ypač daug džiaugsmo suteiks ribotą skaičių egzempliorių turinčios sėkmingos linijos "Adele's Puppenhaus Collection" ir "RF-Collection", kurios pasižymi medžiagų ir jų panaudojimo kokybe ir unikaliu dizainu.

Kolekcinių lėlių atsiradimo istorija

1979 metais vokietis Reinart Faelens sumanė sukurti verkiančią ir besijuokiančią figūrėlę, o jo įkvėpėju tapo komedijos personažas – juokdarys Arlekinas. Pasišventimas ir aistra vedė kūrėją pirmyn, judančių figūrėlių pasirinkimas vis didėjo, o kartu su juo didėjo ir skoningų Arlekino drabužių asortimentas.

Neilgai trukus polėkis gaminti Arlekinus peraugo į dar didesnį užsidegimą kurti porcelianines lėles. Tai buvo laikotarpis, kai R. Falelens kūrybingumas sužibėjo gražiausias darbais, o jo gaminamos novatoriško dizaino ir nepriekaištingos kokybės kolekcinės lėlės patenkino pačių išrankiausių klientų poreikius.

Tikrasis kūrybiškumo renesansas įmonėje „Reinart Faelens Kunstgewerbe GmbH“ suklestėjo 1985 metais, kai dabartinė pono Reinart Faelens žmona ponia Adele Faelens prisijungė prie bendrovės ir įnešė į ją savo kūrybingas idėjas.

Iki šiol kolekcinių lėlių populiarumas ir paklausa nuolat auga. Jūsų mylimos mergaitės kolekcija tiesiog negali egzistuoti be Reinart Faelens lėlyčių. Mergaitės ir lėlės – neišskiriamos draugės, kurios kartu praleidžia ne vienerius gyvenimo metus ir patiria daugybę smagių nuotykių.

Grįžti atgal

Dėl didmeninės prekybos kainų kreiptis el. paštu pardavimai@grantus.lt arba telefonu +37060772827