Grantus

Rafinuota ir elegantiška prancūzų dizainerė Mathilde M. pristato puikią aksesuarų kolekciją vonios kambariui ir namams. Mathilde M. – tai aksesuarų, namų kvapų, muilų linija, kurių dizainas įkvėptas Prancūzijos provincijos gyvenimo stiliaus. Užuot vaikęsi šiuolaikinių tendencijų, kūrėjai puoselėja subtilų ir nepavaldų laikui stilių. Įkvėpimas, kuris kuria šių produktų žavesį ir kartu paprastumą, ateina iš prancūziškų blusų turgų, antikvariatų ir tradicinių užmiesčio namų interjerų.

Aistra laukinėms gėlėms bei ilgametė patirtis eterinių aliejų gavyboje leido Mathilde M. tapti vienai iš Prancūzijos lyderių. Šios rankų darbo detalės atspindi tikrą prancūzišką kokybę, jos ypač patiks patraukliai, stilingai, bet kartu paprastai moteriai.

Mathilde M.– tai puiki alternatyva cheminiams gaminiams. Ši kolekcija skirta vertinantiems natūralius kvapus (rožių, levandų, našlaičių, vanilės, santalo aliejaus, baltojo muskuso, kuriame dera rožių, irisų, kanangų ir muskuso aromatai...) bei naudingas natūralių produktų savybes.

Pagaliau Lietuvoje pirmą kartą susipažinsite su unikalia Mathilde M. kolekcijos gaminių serija – kvepiančia keramika. Tai subtilios dekoratyvinės  formelės: medaliono, angelo, meškučio, rožės ir netgi mažučių kūdikio batelių. Namai atgis ne tik nuo akiai mielų suvenyrų, bet ir nuo gaivių, lengvai dvelkiančių Mathilde M. sukurtųkvapų. Keramikiniai suvenyrai specialiai pritaikyti kvėpinimui, tad kvapams išnykus, formeles galėsite iškvėpinti iš naujo – kvapai puikiai įsigeria ir ilgai išlieka. Atverkite savo namų duris kerinčiam  kvapų ir užburiančiam dekoracijų žaismui.

Grįžti atgal

Dėl didmeninės prekybos kainų kreiptis el. paštu pardavimai@grantus.lt arba telefonu +37060772827